Trwa naprawa awarii oświetlenia na terenie miasta
(18.09.2018)

Od kilku dni przy ulicach Kazimierza Wielkiego, Górniczej, Mieszka I i deptaku betonowym na terenie naszego miasta trwa naprawa oświetlenia ulicznego. Awarie są na tyle poważne, że prace mogą potrwać jeszcze co najmniej kilka dni.

Foto: http://mojaleczyca.pl/?pd=news&id=2885

Prosimy o cierpliwość i wyrozumiałość. Będziemy Państwa na bieżąco informować o usunięciu awarii i naprawie oświetlenia. - Wszystkie uszkodzenia usuwane są w możliwie najkrótszym czasie, w zależności od rodzaju usterki. Ustalamy przyczynę awarii w tej części miasta i najprawdopodobniej trzeba będzie wymienić kabel. Dlatego prosimy uzbroić się jeszcze w cierpliwość. Awarie zostaną usunięte, ale prace przy naprawie oświetlenia mogą jeszcze trochę się przedłużyć - mówi Piotr Weiland z Referatu Komunalnego Urzędu Miejskiego w Żarowie.

Jednocześnie przypominamy, że każdą awarię oświetlenia ulicznego, w tym także kwestie dotyczące wymiany spalonych żarówek, zarówno w mieście, jak i na terenach wsi należy bezpośrednio zgłaszać do Urzędu Miejskiego w Żarowie, do Referatu Komunalnego, nr tel. 74 8 58 05 91 wew. 351 i 347. Takie zgłoszenie powinno zawierać lokalizację awarii (miejscowość, nazwę ulicy, nr posesji lub nr słupa oświetleniowego).