Koncert The Postman - kup bilet!
(18.09.2018)

Gminne Centrum Kultury i Sportu w Żarowie zaprasza na koncert The Postman - jedyny oryginalny i znany polski Tribute Band wykonujący utwory The Beatles.

Uznawani w Polsce i na świecie za perfekcyjną jakość. Zagrali ponad 2000 koncertów w Polsce i Europie. Brali udział w licznych festiwalach, trasie "Lato z radiem" oraz programach telewizyjnych TVP1, TVP2, TVN, gdzie grali u boku wielu gwiazd polskiej sceny muzycznej.

The Postman nie tylko oddaje klimat muzyki lat 60-tych, ale również wygląda jakby właśnie przybył z tamtej epoki. Szyte na miarę garnitury model'64, buty "bitelsówki" prosto z Liverpoolu oraz stylizowane fryzury przypominają epokę lat 60- tych. Ponadto grają dla Was na replikach legendarnego sprzętu Wielkiej Czwórki! Są uznawani w Polsce i na świecie za perfekcyjną jakość. Wielkim atutem zespołu jest podobieństwo brzmieniowe i wokalne do oryginału.

Bilety w cenie 10 złotych do nabycia od środy 19 września w kasie Gminnego Centrum Kultury i Sportu, ul. Piastowska 10a, Żarów.