Kolejne inwestycje u wędkarzy
(20.09.2018)

W bieżącym roku 2018 PZW Koło Żarów dokończyło modernizację swojego pomieszczenia w budynku przy ul. Armii Krajowej 54. Tym razem zakupiono nowe stoły oraz meble biurowe na kwotę 4.070 złotych. Tak jak w roku poprzednim władze żarowskiego koła wędkarskiego wystąpiły do PZW Okręg Wałbrzych o dofinansowanie. Dzięki tym staraniom pozyskano 2000 złotych, a pozostałą kwotę dołożono ze środków własnych koła.

Warto zaznaczyć, że podobne dofinansowanie koło w Żarowie pozyskało w 2017 roku, dzięki czemu została wymieniona podłoga oraz zakupiono nowe krrzesła. - Wszystkim, którzy pomogli w przygotowaniu wniosku i jego rozliczeniem, zleceniem prac i zakupów oraz wykonaniem porządków w pomieszczeniu bardzo dziękujemy - mówi Jarosław Sypułowicz prezes PZW Koło w Żarowie.