Rajd rowerowy podczas pikniku "Nakręcamy Pomoc"
(28.09.2018)

Stowarzyszenie "Rowerowy Żarów" zaprasza wszystkich mieszkańców w niedzielę, 30 września na wspólną przejażdżkę rowerową ulicami naszej gminy. Rajd odbędzie się w ramach pikniku charytatywnego "Nakręcamy Pomoc" oraz 3 Żarowskich Biegów Strefowych.

Zapisy do przejazdu rowerowego startują już od godz. 10.30. Rowerzyści ruszą w trasę o godz. 11.45 spod Szkoły Podstawowej im. Jana Brzechwy przy ul. 1 Maja w Żarowie. - Przypominamy, że już w najbliższą niedzielę startujemy z imprezą charytatywną dla osób pokrzywdzonych w pożarze 02 sierpnia w Żarowie. Nasza impreza odbędzie się w ramach dużej imprezy w naszym mieście tj. 3 Żarowskich Biegów Strefowych. Rowerowy Żarów organizuje przejazd rowerowy drogami naszej Gminy (mapka poniżej) oraz włączamy się aktywnie do loterii fantowej, z której dochód w całości przeznaczymy na osoby dotknięte w pożarze 2 sierpnia. Miejsce imprezy: teren przy Szkole Podstawowej ul. 1 Maja w Żarowie, zapisy do przejazdu rowerowego startują o godz. 10.30. Szukajcie naszego punktu informacyjnego.

Wpisowe do przejazdu 10 PLN jest jednocześnie kuponem biorącym udział w losowaniu nagród w loterii. Przejazd według zaplanowanej trasy startuje o godz. 11.45 przy Szkole Podstawowej ul. 1 Maja w Żarowie. Po zakończeniu przejazdu loteria fantowa. Bardzo prosimy o liczne przybycie - liczymy na Was - czytamy na oficjalnym profilu facebookowym stowarzyszenia "Rowerowy Żarów".

Trasa przejazdu rowerowego podczas pikniku "Nakręcamy Pomoc" została wyznaczona na mapce: