"Trening umysłu" - gry planszowe dla seniorów!
(28.09.2018)

Biblioteka w Żarowie zaprasza wszystkich seniorów we wtorek, 2 października o godzinie 10.00 na wspólną zabawę z grami planszowymi.

Spotkanie odbędzie się w Czytelni. - W przyjemnej i towarzyskiej atmosferze można spróbować swoich sił w różnych formach współzawodnictwa. Klasyczny "Chińczyk", taktyczne "Statki", detektywistyczne "Cluedo", czy typowo rozrywkowy "Farmer" to tylko niektóre gry, przy których mogą Państwo spędzić miło czas i nieco rozruszać "szare komórki". Można też przynieść własną grę i znaleźć kompanów do grania. Nadchodzą ponure, jesienne wieczory, warto pomyśleć o ich przyjemnym urozmaiceniu. Zapraszamy wszystkich bardzo serdecznie! O kolejnych spotkaniach będziemy informować na bieżąco. Przypominamy także o zbiórce gier planszowych, która trwa obecnie w bibliotece.

W przyszłości planujemy rozwijać spotkania z grami również dla dzieci i młodzieży - mówi Stanisława Biernacka dyrektor biblioteki w Żarowie.