Czwarte miejsce w 5. Rundzie Tarmac Masters 2018
(04.10.2018)

Żarowska załoga w składzie Marcin Czyżewski i Grzegorz Reda zajęła czwarte miejsce w 5. Rundzie Tarmac Masters. To kolejne sukcesy osiągane przez zawodników reprezentujących naszą gminę. - Kolejny rajdowo wyścigowy weekend za nami.

Pierwszy odcinek, który pokonaliśmy wymagał od nas dużego wysiłku. Na przedostatnim odcinku utrzymaliśmy 0,1 sekundy przewagi nad sympatyczną załogą z Oleśnicy. Jednak na ostatnim odcinku to nasza konkurencja okazała się być lepsza. Dojechaliśmy na metę, zajmując czwarte miejsce. Wielkie podziękowania składamy na ręce kolegi Bartosza Żywarskiego, który "znalazł miejsce w bagażniku" swojej corsy i dowiózł nam koło (z oponą) ponad 100 km, dzięki czemu nie musieliśmy jechać na seryjnej gumie. Składamy serdeczne podziękowania również naszym sponsorom: Patryk Zywer, Gmina Żarów, Ziggi Wo i Strefa Okazji, Przemek z Auto-Shop i Michał Kozak Geospace - mówi Grzegorz Reda.

Przed sportowcami jeszcze udział w ostatniej rundzie Rajdowego Pucharu Sudetów w Walimiu i Tarmac Masters w Świdnicy!