Wiadomości z miasta i gminy

A A A

    

 

Święto naszych seniorów 
(10.10.2018)


  

Tradycyjnie jak co roku członkowie żarowskiego Związku Emerytów Rencistów i Inwalidów świętowali Dzień Seniora. Spotkanie było okazją do wspólnej integracji, ale przede wszystkim dobrej zabawy. Nie zabrakło życzeń, podziękowań i gratulacji, które na ręce naszych seniorów składał burmistrz Leszek Michalak. 

- Od wielu lat aktywnie uczestniczycie w życiu naszej gminy. Bierzecie udział w wielu inicjatywach kulturalnych, artystycznych i edukacyjnych, a swoją postawą pokazujecie, że nowoczesny senior może czerpać z życia pełnymi garściami. Serdecznie dziękuję za Waszą aktywną postawę i życzę Wam dużo zdrowia, radości i spełnienia wszystkich marzeń. Znajdujcie czas na realizację swoich pasji i zainteresowań. Wszystkiego Najlepszego - życzył seniorom burmistrz Leszek Michalak.

Wspólna zabawa rozpoczęła się od złożenia życzeń i wzniesienia toastu ze spełnienie marzeń i pomyślność seniorów. O oprawę muzyczną zadbał jak zawsze Stanisław Wójcik, a na stołach nie zabrakło kulinarnych specjałów przygotowanych przez panie ze Związku Emerytów Rencistów i Inwalidów. Imprezę prowadziła przewodnicząca żarowskiego Związku Danuta Kwiatkowska. Dzień seniora został sfinansowany ze środków budżetu gminy Żarów.

Magdalena Pawlik

 

   

   

   

   

   

   
 
   
 
   
 

 
 


  


strona główna  |  do góry  |