Konkurs plastyczny na logo nowego żłobka
(10.10.2018)

Żłobek Miejski "Bajkowa Kraina" w Żarowie ogłasza konkurs plastyczny na opracowanie znaku graficznego - loga nowego żłobka miejskiego. Patronat honorowy nad konkursem objęli Burmistrz Miasta Żarów Leszek Michalak, Tomasz Pietrzyk dyrektor Gminnego Centrum Kultury i Sportu w Żarowie oraz Roman Konieczny przewodniczący Rady Miejskiej w Żarowie. Patronat medialny Kronika Filmowa oraz Gazeta Żarowska.

Konkurs adresowany jest do rodziców Żłobka Miejskiego "Bajkowa Kraina" i Przedszkola Miejskiego "Bajkowe Przedszkole" w Żarowie. Prace konkursowe należy wykonać indywidualnie, nie będą oceniane prace zbiorowe.

Prace należy składać do sekretariatu Bajkowego Przedszkola w Żarowie do dnia 30 października 2018 roku. Ogłoszenie wyników zaplanowane zostało na 15 listopada.

Ocenie będą podlegały: walory artystyczne, estetyczne, kreatywność, wielowątkowe podejście do tematu, pomysłowość, niepowtarzalność oraz samodzielność, przedstawienie charakteru Żłobka, czytelność i funkcjonalność pracy. Wszystkie prace zostaną wyeksponowane w holu przedszkola podczas otwarcia nowego budynku żłobka.

Do pobrania: