Zobacz nowy numer gazety
(11.10.2018)

Zadecyduj o przyszłości gminy, idź na wybory samorządowe 21 października. W wyborach samorządowych wyborcy będą mogli oddać aż cztery głosy. Będziemy wybierać Burmistrza, radnych Rady Miejskiej, Powiatu i Województwa. W każdym okręgu będzie do zdobycia jeden mandat i otrzyma go ten kandydat, który zdobędzie najwięcej głosów. W tym numerze gazety sprawdzisz, gdzie głosujesz i jakie otrzymasz karty do głosowania.

W najnowszym numerze gazety przeczytasz również o podsumowaniu kadencji Rady Miejskiej. Cztery lata pracy na rzecz gminy Żarów i naszych mieszkańców podsumowuje dla czytelników Roman Konieczny przewodniczący Rady Miejskiej.

Piszemy także o trwających inwestycjach na terenie naszej gminy. Trwa remont dróg gminnych w mieście, a niebawem ruszą kolejne przedsięwzięcia inwestycyjne przy Placu Wolności oraz na osiedlu domków jednorodzinnych w Żarowie. O nowych inwestycjach przeczytać można w tym numerze gazety.

Prezentujemy również fotorelację z pikniku charytatywnego "Nakręcamy Pomoc", podczas którego zbierane były środki na pogorzelców.

Nie brakuje relacji z uroczystości organizowanych przez naszych seniorów, a także Święta Dyni w Wierzbnej.

Zapraszamy także Państwa, aby odwiedzić wystawę "XXX lat Żarowskiego Modelarstwa" oraz uczestniczyć w spotkaniu z ekipą Busem przez Świat. Wszystkie szczegóły znajdziecie Państwo w tym numerze gazety.

Na kolejne pytania mieszkańców odpowiada burmistrz Leszek Michalak. Dlaczego przed budynkiem poczty nie można ustawić znaku zakazu zatrzymywania się?

Na czytelników czekają też newsy kulturalne i sportowe, w tym także relacja z III Żarowskich Biegów Strefowych.

Miłej lektury!
Redakcja gazety