Poznaliśmy najlepszych tenisistów
(11.10.2018)

Niezwykle zacięty przebieg miał finał Jesiennego Turnieju Tenisa Ziemnego. Ostatecznie zwyciężył debel Paweł Niewęgłowski-Michał Szpot. Do rywalizacji przystąpiło siedem par.

Finał był dobrą wizytówka męskiego debla. Długie i zacięte akcje zdecydowanie mogły podobać się zgromadzonej publiczności.

Paweł Niewęgłowski i Michał Szpot okazał się minimalnie lepszy od duetu braci Serafin, Adama oraz Karola. W małym finale obserwowaliśmy rywalizację ojców z synami. Trzecie miejsce przypadło Piotrowi oraz Szymonowi Janaszków, którzy wyprzedzili Wojciecha i Oliwiera Hanców.

Gminne Centrum Kultury i Sportu w Żarowie pragnie serdecznie podziękować Panu Marianowi Dawlewiczowi za pomoc w organizacji turnieju.

Krzysztof Dutkiewicz