Wiadomości z miasta i gminy

A A A

    

 

Otwarte Drużynowe Mistrzostwa Żarowa w Bule
(15.10.2018)


  

Każdy mógł skompletować swoją drużynę i spróbować swoich sił w tej dyscyplinie sportowej. Tych, którzy nie wystąpili w roli zawodników, kibicowali wszystkim uczestnikom. W sobotę, 6 października na żarowskim bulodromie rozegrany został turniej w bule. Wśród zawodników nie zabrakło reprezentantów Uniwersytetu Trzeciego Wieku, pracowników Urzędu Miejskiego w Żarowie i mieszkańców naszego miast i gminy.

W tym roku mistrzostwo zdobyli Krystyna Markiewicz i Ryszard Łękarski z Uniwersytetu Trzeciego Wieku, drugie miejsce wywalczyli również członkowie UTW w Żarowie Wanda Krzywiecka i Henryk Wasilewski, a trzecie Marek Wąsowski i Tomasz Pietrzyk dyrektor GCKiS. Tradycyjnie sportowy turniej wzbudzał dużo emocji, ale i tak najważniejsza była dobra zabawa. - Serdecznie gratuluję wszystkim drużynom, bez względu na końcowy rezultat, za udział w sportowym turnieju, którego organizatorami po raz kolejny byli studenci naszego Uniwersytetu Trzeciego Wieku. Dziękuję również wiernym kibicom za gorący doping i niesamowite emocje - mówił burmistrz Leszek Michalak.
Dobra zabawa, sportowe emocje i zacięta rywalizacja. Tego wszystkiego nie zabrakło w trakcie rozegranych mistrzostw w bule. Najważniejsza jednak była wspólna integracja wszystkich uczestników sportowych zmagań.
Puchary zwycięzcom wręczał burmistrz Leszek Michalak.

Magdalena Pawlik

 

   

   

   

   

   

   
 
   
 
   
 
   
 
   
 
   
 
   
 
   
 
   
 
   
  
   
 
   
 
   

   
 
   


  
 


  


strona główna  |  do góry  |