Wiadomości z miasta i gminy

A A A

    

 

Ślubowanie pierwszoklasistów 
(16.10.2018)


  

Pierwszoklasiści ze Szkoły Podstawowej im. Astrid Lindgren w Zastrużu i Anny Jenke w Mrowinach są już pełnoprawnymi uczniami. Podczas uroczystego ślubowania udowodnili, że doskonale potrafią śpiewać, tańczyć, recytować i sumiennie pracować. 

Dla pierwszaków był to wyjątkowy dzień. - O Was nie można już tylko mówić dzieci, o Was należy już powiedzieć uczniowie szkoły. To tutaj będziecie zdobywać wiedzę, poznawać nowych przyjaciół i przeżywać chwile radości. Serdecznie gratuluję Wam dzisiejszego awansu wejścia w poczet uczniowskiej społeczności i życzę osiągania samych sukcesów - gratulował pierwszoklasistom burmistrz Leszek Michalak, który towarzyszył najmłodszym podczas uroczystości w Mrowinach i Zastrużu.

Wszystkich pierwszoklasistów wielkim ołówkiem pasowała w trakcie uroczystości w Mrowinach dyrektor szkoły Barbara Nowak. To była dla nich doniosła chwila. W Zastrużu także nie brakowało emocji, kiedy dyrektor placówki Krystyna Wardach magicznym ołówkiem honorowała każdego pierwszaka na ucznia tej szkoły. - Pierwszoklasiści udowodnili, że są gotowi do podjęcia nauki w szkolnych murach. Serdecznie Wam gratuluję i mam nadzieję, że będziecie rozwijać swoje umiejętności pod okiem naszych nauczycieli i swoich rodziców - mówiła Krystyna Wardach dyrektor Szkoły Podstawowej im. Astrid Lindgren w Zastrużu.

Podczas uroczystości pasowania pierwszoklasistów nie zabrakło również życzeń z okazji Dnia Nauczyciela. Życzenia składali wszyscy zaproszeni goście oraz uczniowie szkolnych placówek.- Dziękujemy za Wasz codzienny trud, wrażliwość na potrzeby najmłodszych, poświęcenie i zaangażowanie w pracy z dziećmi - życzyli całej społeczności szkolnej w Zastrużu i Mrowinach burmistrz Leszek Michalak i Grzegorz Osiecki zastępca burmistrza.

Magdalena Pawlik

 

Pasowanie pierwszoklasistów w Szkole Podstawowej im. Astrid Lindgren w Zastrużu

   

   

   

   

   

   
 
   
 
   
 
   
 
   
 
   
 
   
 
   
 
   
 
   
  
   
 
   
 
   

   
 
   

   
  
 

Pasowanie pierwszoklasistów w Szkole Podstawowej im. Anny Jenke w Mrowinach

   

   

   

   

   

   
 
   
 
   
 
   
 
   
 
   
 
   
 
   
 
   
 
   
  
   
 
   
 
   

   
 
   

   
  
   
 
   
 
   

   
 
   

   
 
   

   
 
   

  


strona główna  |  do góry  |