Wiadomości z miasta i gminy

A A A

    

 

Nauczyciel to nie zawód, a pasja 
(17.10.2018)


  
Ten dzień to szczególna data dla wszystkich nauczycieli. 14 października obchodzony był Dzień Edukacji Narodowej, który był okazją do uhonorowania pracy i docenienia osiągnięć nauczycieli

Za zaangażowanie, troskę, cierpliwość, wyrozumiałość burmistrz Leszek Michalak złożył na ręce dyrektorów szkół podziękowania. - Nauczyciel to nie tylko ten, który w szkole uczy, ale który daje przykład przez całe życie. Kształtowanie i wychowywanie młodych ludzi to wielka odpowiedzialność. Wszystkim nauczycielom, życzę wytrwałości i satysfakcji z wykonywanego zawodu. Dziękuję za poświęcone dodatkowe godziny pracy z dziećmi i młodzieżą, pokazywanie im nowych możliwości i zachęcanie do zaangażowania w promowanie kultury i sztuki oraz rozwijanie swoich pasji - dziękował podczas święta nauczycieli burmistrz Leszek Michalak.

Podczas spotkania burmistrz Leszek Michalak wręczył listy gratulacyjne i upominki dyrektorom gminnych szkół: Helenie Słowik (Szkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy w Żarowie), Barbarze Nowak (Szkoła Podstawowa im. Anny Jenke w Mrowinach), Krystynie Waliszak (Szkoła Podstawowa im. UNICEF w Imbramowicach) i Elżbiecie Wierzyk (dyrektor Bajkowego Przedszkola w Żarowie).

W naszej gminie również nie brakuje nauczycieli z pasją i powołaniem. Często pełnią rolę życiowego przewodnika, inspirują, pomagają przezwyciężać trudności, motywują, a przede wszystkim wspierają.

Magdalena Pawlik

 

   

   

   

 


  


strona główna  |  do góry  |