Zapraszamy na obchody Święta Niepodległości

Burmistrz Leszek Michalak zaprasza wszystkich mieszkańców na obchody Narodowego Święta Niepodległości. Świętowanie rozpocznie się od 6 listopada.

PROGRAM UROCZYSTOŚCI 100. ROCZNICA ODZYSKANIA PRZEZ POLSKĘ NIEPODLEGŁOŚCI

• 6-7 listopada: godz. 16.00 sala kameralna, I piętro Gminne Centrum Kultury i Sportu, przesłuchania konkursowe w ramach XX Festiwalu Pieśni Patriotycznej
  • 9 listopada: godz. 18.00, Żarowska Izba Historyczna Polscy Żołnierze na frontach I Wojny Światowej, otwarcie wystawy "Co ziemia oddała"
  • 10 listopada: godz. 6.00 Gminne Centrum Kultury i Sportu ul. Piastowska 10 A: 100 km/100 lat Żarowski Bieg Niepodległości, godz. 14.00 i 16.00 hala sportowa GCKiS przesłuchania konkursowe w ramach XX Festiwalu Pieśni Patriotycznej, godz. 15.00 sala kameralna I piętro wspólne robienie kotylionów, konkurs plastyczny "Radość z Niepodległej", wystawa podopiecznych pracowni plastycznej GCKiS "Twarze Niepodległości"