Wiadomości z miasta i gminy

A A A

    

 

4 Runda Rajdowego Pucharu Sudetów 
(23.10.2018)


  

Zwycięstwem zakończył się udział żarowskiej załogi w kolejnych zmaganiach rajdowych. Grzegorz Reda, któremu asystował tym razem Maciej Uss zajął pierwsze miejsce podczas Darvit Walimska Jesień Rajdowa, która odbywała się w ramach 4 Rundy Rajdowego Pucharu Sudetów organizowanej przez Walim Rajdowy.

 

Uzyskany wynik zagwarantował zawodnikowi z Żarowa usykanie tytułu wicemistrza w klasie pierwszej sezonu 2018 Rajdowego Pucharu Sudetów. - Mojego etatowego pilota gościnnie zastąpił Maciek Uss, co przy moim pierwszym sezonie na odcinkach rajdowych, daje kolejne nowe, cenne doświadczenia dotyczące opisu trasy. - Rozpoczęliśmy od 3 przejazdów na odcinku Walim-Jugowice Górne. Potem dwa ostatnie przejazdy po zmroku i kolejna dawka emocji, pierwszy raz jechałam na czas w takich warunkach. Drugi dzień to już klasyk, trzykrotnie pokonywana próba Walim - Przełęcz Walimska z zapętleniem. Żeby zjechać w dół trzeba było najpierw wspiąć się na górę. Moje auto pierwszy raz podjeżdżało pod wzniesienie o takim kącie i dało radę.

Rajd kończymy na miejscu pierwszym jednocześnie zostając wicemistrzem w klasie pierwszej sezonu 2018 Rajdowego Pucharu Sudetów. Składam serdeczne podziękowania: Ziggi Wo, Michał Kozak, Patryk Zywer, ART of FOTO by Bartek Żywarski, Maciek Uss, gmina Żarów, Strefa Okazji, Agencja Reklamowa Geospace i Auto Zywer - mówi Grzegorz Reda z Żarowa.

Niebawem będziemy mogli obserwować kolejne starty Grzegorza Redy podczas ostatniej rundy Tarmac Masters w Świdnicy.

Oprac. Magdalena Pawlik

 

 


  


strona główna  |  do góry  |