Poszukiwany 15-latek został odnaleziony
(29.10.2018)

Przez dwa dni mieszkańcy gminy Żarów, jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej z terenu gminy Żarów, policjanci, rodzice, sąsiedzi, koledzy i koleżanki z klasy, a także grupa poszukiwawcza z psami z Wrocławia szukali zaginionego 15-latka z Żarowa.

FOTO: użyczone z Facebooka

15-letni Paul Grzywaczewski z Żarowa wyszedł na spacer z psem w sobotę, 27 października około 10.00 rano i nie wrócił do domu. W akcję poszukiwawczą zaangażowali się również mieszkańcy naszej gminy, po raz kolejny pokazując, że zawsze można na nich liczyć. - Żarowanie pokazali, że mają wielkie serca. Bardzo dziękuję, że w obliczu takiej sytuacji, która na szczęście zakończyła się optymistycznie, możemy liczyć na naszych mieszkańców. Chłopiec odnalazł się wczoraj cały i zdrowy. To była najważniejsza wiadomość wczorajszego dnia. Serdeczne podziękowania składam także naszym strażakom, którzy jak zawsze, stanęli na wysokości zadania - mówi burmistrz Leszek Michalak.

Chłopiec odnalazł się wczoraj około godz. 18.00. Przez dwa dni przebywał u swojego ojczyma.

Składamy serdeczne podziękowania wszystkim, którzy zaangażowali się w akcję poszukiwawczą 15-letniego chłopca z Żarowa.