Zobacz nowy numer gazety
(30.10.2018)

Zakończyły się tegoroczne wybory samorządowe i znane są już ich oficjalne wyniki. Mieszkańcy naszej gminy zadecydowali i urząd Burmistrza Miasta Żarów powierzyli na trzecią kadencję Leszkowi Michalakowi. W tym numerze gazety prezentujemy Państwu wyniki wyborów na burmistrza, radnych Rady Miejskiej oraz radnych powiatu świdnickiego. Przedstawiamy także nowy skład Rady Miejskiej w Żarowie, która już niebawem zostanie zaprzysiężona i rozpocznie swoją pięcioletnią kadencję.

Piszemy również o trwających inwestycjach na terenie naszej gminy. Kończy się budowa żłobka przy Bajkowym Przedszkolu i niebawem budynek zostanie przekazany do użytku najmłodszych mieszkańców. Za nami także kolejny etap prac drogowych realizowanych na terenie Żarowa. Kolejne ulice zyskały nowe nawierzchnie asfaltowe.

Inwestycje trwają także na terenach wiejskich. Piszemy o remoncie dachu budynku w Imbramowicach, gdzie mieści się świetlica wiejska w Imbramowicach, remoncie dróg w Pyszczynie i Mielęcinie oraz kolejnych nowych siłowniach "Pod Chmurką", które zostały zainstalowane w Imbramowicach, Mielęcinie, Przyłęgowie, Krukowie i Pyszczynie.

W tym numerze gazety, oprócz informacji wyborczych, nie brakuje także miejsca poświęconego pięknym jubileuszom. Zachęcamy do przeczytania newsów na temat jubileuszu 30-lecia żarowskich modelarzy z klubu UKS "Harcek" oraz jubileuszu setnych urodzin mieszkanki Kalna.

Prezentujemy również program obchodów uroczystości związanych z 100 rocznicą odzyskania przez Polskę Niepodległości w naszej gminie.

Na czytelników czekają także newsy sportowe.

Miłej lektury!
Redakcja Gazety