Grzegorz Reda i Marcin Czyżewski z tytułem Wicemistrza
(07.11.2018)

Zawodnicy reprezentujący gminę Żarów w składzie Grzegorz Reda i Marcin Czyżewski dobrze kończą tegoroczny sezon rajdowy. Ostatnia rudna Tarmac Masters, która rozgrywana była w Świdnicy przyniosła im drugie miejsce w klasie i tytuł drugiego Wicemistrza w klasie pierwszej Tarmarc Masters.

Najważniejszym celem, który postawili przed sobą zawodnicy była obrona trzeciego miejsca w rocznym cyklu, zważywszy na fakt, iż był to ich pierwszy sezon na prawdziwych odcinkach. - Od pierwszego odcinka ogarniał nas stres, ale od drugiego zaczęliśmy jechać, unikając wypadnięcia z trasy. Dojechaliśmy do mety, zajmując drugie miejsce w klasie i co najważniejsze wraz z Marcinem Czyżewskim staliśmy się posiadaczami tytułu drugiego Wicemistrza w klasie pierwszej Tarmac Masters! Sezon jak najbardziej udany, dziękujemy oczywiście wszystkim, którzy nam pomogli: Gmina Żarów i Panu Burmistrzowi Leszkowi Michalakowi, Michałowi Kozak Geospace, Zygmuntowi i jego Strefie Okazji, Przemkowi z Auto-Shop, Marcinowi Pietrz za cenne uwagi, Mariuszowi Koma Kondraciuk za grzebanie przy aucie, swojej żonie jak i żonie pilota, wszystkim rywalom SK1 oraz wszystkim, którzy kibicowali i trzymali kciuki. Do przyszłego sezonu! - mówi Grzegorz Reda.

Oprac. Magdalena Pawlik