Zobacz nowy numer gazety
(15.11.2018)

Dziś do czytelników trafił nowy numer Gazety Żarowskiej. A w nim przeczytać można o obchodach 100-lecia Odzyskania przez Polskę Niepodległości w naszej gminie.

Piszemy także o kolejnych trwających inwestycjach na terenie gminy Żarów. Są to remonty budynków realizowane w ramach unijnego projektu Rewitalizacji Miasta Żarów, budowa nowych dróg i chodników, budowa kanalizacji na osiedlu domków jednorodzinnych w mieście i remont dachu na budynku w Imbramowicach.

Niebawem na terenie naszych wsi zrealizowana zostanie kolejna inwestycja. Będzie to remont drogi na odcinku Mikoszowa-Przyłęgów. Burmistrz Leszek Michalak kilka dni temu podpisał umowę na przebudowę kolejnych wiejskich dróg do gruntów rolnych.

W tym numerze gazety nie brakuje również informacji oświatowych. Przeczytać można o pasowaniu na pierwszoklasistę w Szkole Podstawowej im. Jana Brzechwy w Żarowie i Szkole Podstawowej im. UNICEF w Imbramowicach oraz udziale Szkoły w Imbramowicach w sportowym projekcie organizowanym przez Fundację Marcina Gortata "Mierz Wysoko".

Zachęcamy do przyłączenia się w świąteczną akcję "Drogowskaz dla Świętego Mikołaja" organizowanej przez żarowski Ośrodek Pomocy Społecznej. O szczegółach można przeczytać w gazecie.

Na miłośników sportu czekają także newsy sportowe, w tym zaporszenie do udziału w kolejnej edycji Mistrzostw Kibiców Sportowych Gminy Żarów.

Miłej lektury!
Redakcja gazety