Wiadomości z miasta i gminy

A A A

    

 

Remont dachu budynku w Imbramowicach na finiszu 
(16.11.2018)


  

Dobiega końca remont dachu budynku przy ul. Żarowskiej 34 w Imbramowicach. Wszystkie prace zostaną zrealizowane zgodnie z terminem podpisanej umowy, choć już dziś widać, że dach prawie w całości pokryty jest nową blachodachówką. 

Niebawem budynek wraz z wyremontowanym dachem przejdzie procedurę odbioru technicznego. - Dach budynku przy ul. Żarowskiej 34 w Imbramowicach, gdzie mieści się również świetlica wiejska był już w bardzo złym stanie technicznym i wymagał kapitalnego remontu. Sam budynek świetlicy wiejskiej był w ostatnich latach modernizowany, ale dopiero w tym roku, po wykupie udziałów od właścicieli tego budynku, jako gmina przystąpiliśmy do remontu dachu na całym budynku. Remont właśnie dobiega końca i za kilka dni będziemy go odbierać w obecności inspektora nadzoru, pracowników Urzędu Miejskiego w Żarowie oraz kierownika budowy - mówi Agata Krawiec kierownik Referatu Gospodarki Lokalowej Urzędu Miejskiego w Żarowie.

Prace, które realizowane były na budynku w Imbramowicach polegały na rozbiórce starego pokrycia dachowego, założeniu nowej blachodachówki i przemurowywaniu kominów cegłą klinkierową. Inwestycja jest w całości finansowana ze środków własnych budżetu gminy Żarów, a jej całkowity koszt wynosi 209.135,70 złotych.

Magdalena Pawlik

 

   

   

   

 


  


strona główna  |  do góry  |