To już ostatnie dni zgłoszeń do V edycji programu grantowego "Decydujesz, pomagamy"
(23.11.2018)

Aktywni mieszkańcy i organizacje społeczne tylko do 28 listopada mają szansę na zgłoszenie pomysłów społecznych w swoim regionie. Na ich realizację mogą zdobyć granty o łącznej sumie 1 125 000 złotych.

"Decydujesz, pomagamy" to program wspierający lokalne społeczności poprzez finansowanie inicjatyw na rzecz najbliższego otoczenia. Dotychczas Tesco wsparło 815 lokalnych inicjatyw, przekazując ponad 3 mln złotych organizacjom społecznym.

Wspólnie działajmy na rzecz naszej najbliższej okolicy! Nie czekajcie, projekty można zgłaszać do 28 listopada 2018 r, poprzez formularz zgłoszeniowy znajdujący się na stronie www.tesco.pl/pomagamy.

W każdym z mikroregionów grantami w wysokości 5000, 3000 i 1000 złotych zostaną narodzone najciekawsze inicjatywy.

V edycja programu została objęta honorowym patronatem przez Burmistrza Miasta Żarów Leszka Michalaka.
Więcej informacji o programie znajduje się na stronie internetowej: www.tesco.pl/pomagamy