Ustalą składy komisji Rady Miejskiej
(30.11.2018)

Podczas najbliższej sesji Rady Miejskiej radni podejmą uchwałę w sprawie powołania stałych komisji Rady Miejskiej Żarowa i ustalenia ich składów osobowych.

Posiedzenie zaplanowano na środę, 5 grudnia o godz. 14.00 w sali narad Urzędu Miejskiego w Żarowie.

PORZĄDEK OBRAD
II sesji Rady Miejskiej w Żarowie
w dniu 5 grudnia 2018 roku, o godz. 14:00, w sali narad Urzędu Miejskiego w Żarowie.

1. Otwarcie II sesji i stwierdzenie kworum.
  2. Przedstawienie porządku obrad.
  3. Rozpatrzenie projektów uchwał w sprawie:
    1) wprowadzenia zmian w budżecie gminy Żarów na 2018 rok,
    2) zmiany Wieloletniej Prognozy Finansowej Gminy Żarów,
    3) powołania stałych komisji Rady Miejskiej w Żarowie i ustalenia ich składów osobowych,
    4) ustalenia szczegółowych zakresów działania stałych komisji Rady Miejskiej w Żarowie.
    5) ustalenia wynagrodzenia dla Burmistrza Miasta Żarów.
  4. Sprawozdanie z pracy Burmistrza Miasta Żarów.
  5. Interpelacje, zapytania i wolne wnioski radnych.
  6. Przyjęcie protokołu Nr LVIII/2018 z sesji Rady Miejskiej w Żarowie z dnia 6 listopada 2018r.
  7. Przyjęcie protokołu Nr I/2018 z sesji Rady Miejskiej w Żarowie z dnia 22 listopada 2018r.
  8. Zakończenie obrad II sesji Rady Miejskiej w Żarowie.