Wiadomości z miasta i gminy

A A A

    

 

Zbiórka dla Adasia na Miasteczku Świętego Mikołaja 
(07.12.2018)


  

W najbliższą niedzielę, 9 grudnia targowisko miejskie w Żarowie zamieni się w bajkowe Miasteczko Świętego Mikołaja. Przejażdżki i zabawy z pomocnikami Świętego Mikołaja, warsztaty zdobienia choinkowych ozdób, wspólne śpiewanie to tyko niektóre atrakcje i niespodzianki, jakie przygotowali organizatorzy tegorocznego Miasteczka Świętego w Żarowie. 

Nie zabraknie zabaw i gier dla dzieci oraz występów artystycznych. Od kilku lat nieodłącznym elementem Miasteczka Świętego Mikołaja jest jarmark bożonarodzeniowy, na którym nie zabraknie oryginalnych świątecznych ozdób, prezentów, czy smakołyków kojarzonych ze świętami.

Na Miasteczku Świętego Mikołaja prowadzona będzie także zbiórka charytatywna na leczenie i rehabilitację Adasia Szczurka z Żarowa. - Moi kochani, jak w tamtym roku i w tym, w czasie Miasteczka Świętego Mikołaja odbędzie się zbiórka na leczenie i rehabilitację Adasia. Liczy się dla nas każdy grosz, każda złotówka, dla mojego syna to lepsze jutro. Zabierzcie ze sobą rodziny. Będziemy na Was czekać 9 grudnia na Miasteczku. Będzie dużo atrakcji, fajna zabawa i możliwość wsparcia Adasia. Do zobaczenia - mówi mama Adasia Paulina Szczurek.

Organizatorzy: Gminne Centrum Kultury i Sportu, Urząd Miejski w Żarowie
Wspierają nas: Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Żarów, Ochotnicza Straż Pożarna w Żarowie, Electrolux, Thermaflex.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

 


  


strona główna  |  do góry  |