Andrzejki w Bajkowym Przedszkolu
(07.12.2018)

Lanie wosku, wróżby, konkursy i zabawy z wróżkami. Tak Andrzejki świętowały przedszkolaki z żarowskiego Bajkowego Przedszkola. - Wszystkie dzieci z Bajkowego Przedszkola przeniosły się w świat fantazji, wróżb i zabaw andrzejkowych.

Dzieci mogły poznać swoją przyszłość tę daleką, jak i tę bliższą za pomocą przygotowanych rekwizytów oraz magicznych grot. W każdej grocie czekało ich wiele atrakcji. Lanie wosku, konkursy i wróżby były okazją do poznania tradycji andrzejkowych. Po zakończonych wróżbach odbył się pokaz andrzejkowej mody przygotowany przez pracowników Bajkowego Przedszkola - mówi Jolanta Nowak z Bajkowego Przedszkola w Żarowie.

Andrzejkowym wróżbom towarzyszyła dobra zabawa, a uśmiech nie znikał z twarzy przedszkolaków. Dla wszystkich dzieci to był dzień pełen emocji. Dzięki zaczarowanym wróżkom i atrakcjom, jakie przygotowały z okazji andrzejek, zabawa była bardzo udana.