Wiadomości z miasta i gminy

A A A

    

 

Turniej piłkarski o Puchar Burmistrza Miasta Żarów 
(17.12.2018)


  

Młodzi piłkarze rywalizowali w kolejnym już w tym roku turnieju piłkarskim o puchar Burmistrza Miasta Żarów. W niedzielę, 16 grudnia na hali sportowej Gminnego Centrum Kultury i Sportu w Żarowie rozegrane zostały mecze finałowe, w którym udział wzięli zawodnicy z czterech klubów sportowych z Żarowa, Kalna i Mrowin. 

Wszystkich uczestników turnieju przywitali burmistrz Leszek Michalak oraz Norbert Gałązka wiceprezes klubu sportowego "Zjednoczeni Żarów". - Życzymy udanej zabawy i trzymamy kciuki za osiągnięte wyniki sportowe. Bawcie się dobrze, grajcie z uśmiechem i nie zapominajcie o postawie fair play - mówili podczas otwarcia zawodów burmistrz Leszek Michalak i wiceprezes klubu Norbert Gałązka.

Sportowa walka była bardzo wyrównana, nie brakowało emocji, a wszystkich zawodników dopingowali trenerzy, opiekunowie oraz rodzice dzieci. Ostatecznie pierwsze miejsce zajęli zawodnicy z klubu sportowego "Zjednoczeni Żarów" Młodziki, drugie KS Silesia Żarów, trzecie miejsce wywalczyli zawodnicy z Kalna, a czwarte miejsce sportowcy z Mrowin. Bez względu na końcowe wyniki wszystkie drużyny otrzymały puchary, a zawodnicy medale.

Wcześniej turnieje piłkarskie dla dzieci rozegrane zostały także w Łażanach, Mrowinach i Kalnie.

Magdalena Pawlik

 

   

   

   

   

   

   
 
   
 
   
 
   
 
   
 
   
 
   
 
   
 
   
 
   
  
   
 
   
 
   

   
 
   

   
  
   
 

 
 


  


strona główna  |  do góry  |