Grzegorz Reda i Marcin Czyżewski: oficjalny tytuł drugiego wicemistrza
(19.12.2018)

Tegoroczny sezon rajdowy zakończył się dla nich zdobyciem drugiego miejsca i tytułu drugiego Wicemistrza w klasie pierwszej Tarmac Masters. W sobotę, 8 grudnia za swoje dokonania sportowe zawodnicy reprezentujący gminę Żarów: Grzegorz Reda i Marcin Czyżewski otrzymali statuetki Tarmac Masters 2018.

Wyróżnienia zostały wręczone podczas gali Tarmac Masters w Świdnicy. - Dla naszej załogi to wielki sukces stanąć na podium wśród najlepszych zawodników tej dyscypliny sportowej i to w pierwszym roku startów. Oprócz naszych zawodników wspierali nas także inni, którym dziś składamy serdeczne podziękowania: Burmistrz Miasta Żarów Leszek Michalak, Patryk Zywer, Ziggi Wo, Michał Kozak, Przemek Kościelski - mówi Grzegorz Reda.

Oprac. Magdalena Pawlik

FOTO: Facebook Niechwiadowicz.com Photography