Worek medali
(19.12.2018)

Kolejny sukces młodych wojowników Kicboxing Fighter Żarów. Podczas Turnieju Młodych Talentów żarowscy zawodnicy przywieźli ponad dwadzieścia medali, z czego dziesięć było najcenniejszego kruszcu!

Tak duży dorobek przyniósł pierwsze miejsce w klasyfikacji drużynowej. Łącznie w Roztoce wystąpiło ponad sześćdziesięciu zawodników z siedmiu klubów. Dla większości reprezentantów Fighter Żarów były to pierwsze zawody, dlatego sukces tym bardziej cenny. - Wśród piętnastoosobowej ekipy na wyróżnienie zasłużył Mateusz Strzelczyk, który po bardzo wyrównanej walce z bardzo doświadczonym zawodnikiem zainkasował srebrny medal. Serdecznie dziękuję rodzicom za wsparcie organizacyjne, a zawodnikom za pełne zaangażowanie oraz za wielkiego ducha walki - relacjonuje Norbert Rossa, trener Kicboxing Fighter Żarów.

Pierwsze miejsca: D. Witkowski (dwa złote medale), M. Makuch (dwa złote medale), K. Rossa (dwa złote medale), O. Kler, P. Satoła, M. Chybowski, S. Mirocha.

Drugie miejsca: M. Grobelny (dwa srebrne medale), D. Kokociński, H. Chrebela, P. Satoła, W. Dziubak, K. Maślankiewicz, O. Skira, A. Wiśniowski.

Trzecie miejsca: M. Chybowski, O. Skira.

Krzysztof Dutkiewicz