Wiadomości z miasta i gminy

A A A

    

 

 

Spotkanie opłatkowe słuchaczy Uniwersytetu Trzeciego Wieku 
(20.12.2018)


  

Spotkanie opłatkowe studentów żarowskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku, jak co roku zgromadziło liczne grono sympatyków, przyjaciół i zaproszonych gości. Był czas na życzenia, łamanie się opłatkiem i wspólną wieczerzę wigilijną.

Na pięknie przystrojonych stołach nie zabrakło wigilijnego barszczu i świątecznych ciast. - Serdecznie dziękuję za ten rok pełen sukcesów, radości, ale i wytężonej pracy. Wszystkim Państwu życzę szczęśliwych Świąt Bożego Narodzenia, Niech będą dla Państwa czasem odpoczynku i wzajemnej życzliwości - mówiła podczas świątecznego spotkania Krystyna Markiewicz prezes Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Żarowie.

Życzenia zgromadzonym seniorom składali także burmistrz Leszek Michalak, Tomasz Pietrzyk dyrektor Gminnego Centrum Kultury i Sportu oraz Helena Słowik dyrektor Szkoły Podstawowej im. Jana Brzechwy w Żarowie. - Święta Bożego Narodzenia to czas pokoju, pojednania i radości. Życzę wielu radosnych przeżyć, spotkań z bliskimi i aby nadchodzące dni upłynęły w pełnej miłości i nadziei rodzinnej atmosferze. A nowy 2019 rok niech będzie rokiem pomyślności, sukcesów oraz spełnienia najskrytszych marzeń - życzył studentom seniorom burmistrz Leszek Michalak.

Podczas spotkania opłatkowego Chór Senyor Rici zaprezentował zgromadzonym uczestnikom najpiękniejsze polskie kolędy. O świąteczny nastrój zadbały także przedszkolaki z Bajkowego Przedszkola w Żarowie, prezentując swoją wersję jasełek. To był wspaniały prezent świąteczny dla wszystkich seniorów. Występ dzieci został nagrodzony wielkimi brawami. W nagrodę maluchy otrzymały słodkie podarunki.

Magdalena Pawlik

 

   

   

   

   

   

   
 
   
 
   
 
   
 
   
 
   
 
   
 
   
 
   
 
   
  
   
 
   
 
   

   
 
   

   
  
   
 
   
 
   

   
 
 
  


strona główna  |  do góry  |