Ostatni numer gazety w tym roku
(21.12.2018)

Święta tuż, tuż... Jeszcze tylko małe przygotowania i będzie można zasiąść z rodziną przy wspólnym stole. W świątecznym numerze gazety podsumowujemy najważniejsze gminne inwestycje, które zrealizowane zostały w 2018 roku.

W tym numerze także można przeczytać fotorelację z tegorocznej edycji Miasteczka Świętego Mikołaja oraz finału "Szlachetnej Paczki" w Żarowie. Nie brakuje także relacji ze świątecznych spotkań organizowanych na terenie naszej gminy.

Piszemy również o nowej, obowiązującej już kierowców organizacji ruchu przy Placu Wolności w Żarowie.

Burmistrz Leszek Michalak podpisał umowę na dofinansowanie kolejnej inwestycji na terenie gminy Żarów. Wiosną 2019 roku rozpocznie się rozbudowa remizy strażackiej w Wierzbnej. O szczegółach można przeczytać w tym numerze gazety.

Ponadto, na czytelników czeka garść informacji inwestycyjnych, kulturalnych i sportowych.

Umieściliśmy także nowy harmonogram wywozu śmieci z terenu naszej gminy, który będzie obowiązywał od 1 stycznia 2019 roku.

Miłej lektury!
Redakcja gazety