Senyor Rici na przeglądzie "Senior kolęduje"
(21.12.2018)

Żarowski chór Senyor Rici w sobotę, 15 grudnia wystąpił na przeglądzie "Senior kolęduje" oraz jarmarku świątecznym w Mieroszowie. Był to już kolejny jarmark, który wpisuje się na stałe w mieroszowską tradycję senioralnego kolędowania.

Żarowski zespół "SENYOR RICI" z instruktorem Ryszardem Fidlerem rozpoczynając przegląd zaprezentowali energetyczne pastorałki: "Gore gwiazda Jezusowi", "Z narodzenia Pana", "Hej w dzień narodzenia", "Dnia jednego", "Jezusa Narodzonego". - W programie oprócz kolędowania widzieliśmy żywą szopkę oraz stoiska rękodzielnicze. Pomimo niskiej temperatury atmosfera była gorąca, a grzaniec, barszcz i bigos nie pozwoliły uczestnikom zmarznąć.

Pozdrawiamy Mieroszów i zjawimy się na "Wiosennym Śpiewaniu Seniorów" - mówi Ryszard Fidler.

W przeglądzie wystąpiły również inne dolnośląskie zespoły: Mieroszowskie Irysy, Grzędowianki, Retro i Zgoda.