Noworoczny mecz piłkarski
(02.01.2019)

Piłkarze, działacze i sympatycy piłki nożnej sportowo powitali Nowy Rok. To już tradycja, że na boisku treningowym w Żarowie rozgrywa się noworoczny mecz, gdzie wynik jest sprawą drugorzędną. Liczy się przede wszystkim dobra wspólna zabawa, a przy okazji również aktywność na świeżym powietrzu.

Organizatorzy noworocznego meczu - klub sportowy "Zjednoczeni Żarów" przygotowali tradycyjnie dla wszystkich uczestników gorące kiełbaski z grilla. - Wspólnie z miłośnikami piłki nożnej i sportowcami powitaliśmy Nowy Rok na naszym boisku sportowym. Końcowy rezultat nie był najważniejszy, tylko dobra wspólna zabawa. Zawodnicy pokazali się jak z najlepszej strony, obserwowaliśmy fantastyczne bramki, była wspaniała atmosfera. W przerwie każdy mógł posilić się gorącą kiełbaską prosto z grilla. Pogoda sprzyjała, frekwencja była rekordowa. Po prostu super zabawa. Dziękuję wszystkim sportowcom za udział w tym noworocznym spotkaniu i zapraszam za rok - mówi Norbert Gałązka wiceprezes klubu "Zjednoczeni Żarów".

Życzenia noworoczne wszystkim sportowcom złożyli burmistrz Leszek Michalak i zastępca burmistrza Grzegorz Osiecki oraz przedstawiciele klubu "Zjednoczeni Żarów" Tomasz Rudnik i Norbert Gałązka. - Nasi zawodnicy pokazali, że Nowy Rok można uczcić nie tylko szampanem, wystrzałami, ale również dobrą zabawą na boisku sportowym. Jestem pełen podziwu dla sportowców, którzy w takim dniu, po zabawach, znaleźli czas, aby zagrać na boisku mecz. Wszystkim naszym mieszkańcom życzymy, aby to był dobry rok, w którym spełnią się wszystkie marzenia i oczekiwania - życzył burmistrz Leszek Michalak.