Mieszkańcy Bukowa wspólnie powitali Nowy Rok
(09.01.2019)

Tradycyjnie jak co roku sołtys Bukowa oraz Rada Sołecka zorganizowali wspólną zabawę sylwestrową dla mieszkańców wsi. Chętnych nie brakowało, a dla wszystkich gości przygotowano poczęstunek oraz tradycyjną lampkę szampana.

Huczny Sylwester wprowadził mieszkańców w radosny, karnawałowy nastrój. - Serdecznie dziękuje za tak liczny udział w zabawie sylwestrowej, którą zorganizowaliśmy na świetlicy wiejskiej w Bukowie. Zabawa była udana, tym bardziej, że w przygotowanie uroczystości włączyli się aktywnie również mieszkańcy wsi. Stoły uginały się od przeróżnych potraw, a gorące dania przygotowane przez nasze panie smakowały wszystkim wyśmienicie. Repertur tego dnia był tak dobrany, aby bawili się i starsi i młodsi. Wybiła północ, strzeliły szampany, na niebie rozbłysnęły sztuczne ognie.

Mieszkańcy Bukowa zgromadzili się pod świetlicą, życząc sobie wszystkiego co najlepsze. W tym radosnym nastroju pożegnaliśmy Stary, a uroczyście powitaliśmy Nowy Rok - mówi Henryk Rycerz sołtys Bukowa.