Kabaret SMILE w Żarowie
(16.01.2019)

Preferują skecze obyczajowe, bazujące na humorze sytuacyjnym oraz na charakterystycznych postaciach. Uwielbiają bawić się formą. Szukają absurdów życia codziennego i przenoszą je na scenę. Już w marcu w Żarowie wystąpi jeden z czołowych kabaretów w Polsce, Kabaret SMILE.

Kabaret to ich pasja. Napisane teksty są tylko gliną, z której podczas występów, wraz publicznością, lepią rzeźby zwane skeczami. Każdy ich spektakl jest jedyny i niepowtarzalny. Oglądanie Kabaretu Smile w telewizji czy w internecie jest jak zwiedzanie Nowego Jorku czy Wałbrzycha w Street View - Google Maps. Dlatego też jeśli kabaret Smile, to tylko i wyłącznie na żywo. - Uwielbiamy śpiewać, jeden z nas nawet potrafi, dlatego też naszą silną stroną jest piosenka kabaretowa. Unikamy humoru politycznego, bo po co parodiować komedię - mówią o sobie członkowie Kabaretu Smile.

Występ Kabaretu Smile w programie "To się nadaje do kabaretu", zaplanowano na niedzielę, 17 marca na godzinę 15.00 w hali widowiskowo-sportowej Gminnego Centrum Kultury i Sportu w Żarowie. Koncert został zaplanowany w ramach obchodów Dnia Kobiet, dlatego panie mogą liczyć na specjalną ulgę przy zakupie biletów, które do sprzedaży trafią 23 stycznia.