Kiermasz charytatywny dla Adasia Szczurka
(16.01.2019)

Jeszcze przed Świętami Bożego Narodzenia uczniowie Szkoły Podstawowej im. Jana Brzechwy w Żarowie zorganizowali charytatywny kiermasz dla Adasia Szczurka - mieszkańca naszej gminy.

Była to już kolejna zbiórka przeznaczona dla małego mieszkańca gminy Żarów. Tym razem, uczniowie żarowskiej podstawówki wykonali świąteczne kartki i stroiki oraz dekorowali pierniki na bożonarodzeniowy stół. - Przed Świętami Bożego Narodzenia uczniowie klas trzecich z naszej szkoły zorganizowali charytatywny kiermasz. Zebrana kwota 1200 złotych trafiła na konto Adasia Szczurka. Pieniądze zostaną przeznaczone na rehabilitację chłopca. Składamy serdeczne podziękowania wszystkim zaangażowanym za wkład w naszą akcję - mówią wychowawcy klas trzecich ze Szkoły Podstawowej im. Jana Brzechwy w Żarowie.

To był piękny gest uczniów Szkoły Podstawowej im. Jana Brzechwy w Żarowie. Dzięki ich zaangażowaniu i wsparciu nauczycieli oraz wychowawców udało się zebrać potrzebne pieniądze na rehabilitację Adasia.