Strażacy z sercem
(23.01.2019)

Jeszcze przed świętami Bożego Narodzenia strażacy z jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej z Mrowin wspólnie z druhną OSP Wierzbna Alicją Urbanik zorganizowali świąteczną zbiórkę darów dla dzieci z Domu Dziecka nr 4 w Wałbrzychu. Efekt akcji strażaków oraz darczyńców przerósł najśmielsze oczekiwania.

Wszystkie podarunki 17 grudnia 2018 roku trafiły do podopiecznych Domu Dziecka w Wałbrzychu. - Pod Dom Dziecka zajechaliśmy dużym busem oraz wozem strażackim z OSP Mrowiny, przekazując dzieciom otrzymane prezenty i podarunki świąteczne. Wspólnymi siłami można zdziałać naprawdę wiele. Serdecznie dziękujemy wszystkim darczyńcom, którzy włączyli się w tą szlachetną akcję, ale przede wszystkim za okazane serca. To dzięki Waszej pomocy do dzieci przebywających w Domu Dziecka, tuż przed Wigilią i świętami Bożego Narodzenia, trafiły wspaniałe prezenty. Bo strażacy są nie tylko od tego, aby gasić pożary. Czasem zamieniają się także w pomocników Świętego Mikołaja - mówi druhna Alicja Urbanik z OSP Wierzbna organizatorka świątecznej zbiórki.