Dzień Babci i Dziadka w żarowskim Domu Seniora
(24.01.2019)

Uczniowie pierwszej klasy Szkoły Podstawowej im. Jana Brzechwy w Żarowie z okazji Dnia Babci i Dziadka przygotowali dla seniorów z żarowskiego Domu Seniora specjalną niespodziankę. Dla wszystkich było to wyjątkowe spotkanie, pełne wzruszeń i radości.

Dzieci pod czujnym okiem nauczycielek zaprezentowały wszystkim babciom oraz dziadkom piosenki i wierszyki, dziękując im za troskę, życzliwość, ciepły i serdeczny uśmiech. - Dziękujemy za tak miłe przyjęcie uczniów naszej szkoły. Mam nadzieję, że udało się poprzez ten występ podarować wszystkim seniorom uśmiech. Dzień Babci i Dziadka to wyjątkowe święto nie tylko dla samych dzieci, ale również nas dorosłych. To była pierwsza taka wizyta pierwszoklasistów w Domu Seniora w Żarów, ale mamy nadzieję, że wrócimy tutaj na wiosnę, aby znów podarować seniorom wyjątkowy prezent - mówi Małgorzata Wojewodzic wychowawca klasy pierwszej Szkoły Podstawowej im. Jana Brzechwy w Żarowie.

Na zakończenie spotkania wszyscy seniorzy otrzymali od dzieci własnoręcznie wykonane ozdoby.