Dzień Babci i Dziadka w Bajkowym Przedszkolu
(29.01.2019)

Z okazji Dnia Babci i Dziadka we wszystkich gupach przedszkolnych w Bajkowym Przedszkolu w Żarowie odbyły się uroczystości dla zaproszonych gości. W przedstawionym programie artystycznym dzieci podziękowały swoim dziadkom za troskę, życzliwość, wyrozumiałość oraz ciepły i serdeczny uśmiech.

- Nasze przedszkole każdego roku wyjątkowo świętuje Dzień Babci i Dziadka. Przygotowany program artystyczny jest pełen wierszyków i piosenek, w którym przedszkolaki dziękują swoim babaciom i dziadkom za opiekę, miłość i radość. Babcia i Dziadek to wyjątkowe osoby w życiu każdego dziecka. Zabawy i spacery z dziadkiem czy pyszności przygotowane przez babcię - któż z nas tego nie pamięta? Dlatego też każdego roku wszystkie wnuczki w podzięce za bezwarunkową miłość przygotowują na ten dzień różne niespodzianki. Nam nie pozostaje nic innego jak tylko przyłączyć się do życzeń najmłodszych i życzyć wszystkim Babciom i Dziadkom dużo zdrowia, spełnienia marzeń oraz pociechy z wnuków - mówiła Beata Pis z Bajkowego Przedszkola w Żarowie.

Dzieci samodzielnie przygotowały drobne upominki dla swojej Babci i Dziadka, które wręczyły po występach a na zakończenie uroczystości w każdej grupie goście razem z dziećmi zasiedli do wspólnego, słodkiego poczęstunku.