Jest już nowy numer gazety
(31.01.2019)

Dziś do rąk czytelników trafił drugi w tym roku numer Gazety Żarowskiej. A w nim przeczytać można o podsumowaniu minionego roku w gminie Żarów.

Nie mogło zabraknąć również informacji na temat planów inwestycyjnych na 2019 rok. Zobacz, jakie nowe inwestycje będą w najbliższym czasie realizowane na terenie gminy Żarów.

Podczas spotkania noworocznego wyróżniliśmy najlepszych sportowców i trenerów 2018 roku. Do kogo w tym roku trafiły odznaczenia? Przeczytasz o tym w nowym numerze gazety.

Już dziś podajemy również informację o gwiazdach, które zaśpiewają na tegorocznych Dniach Żarowa.

W nowym roku kontynuujemy rozpoczęte w minionym roku inwestycje. O realizacji kolejnego etpau prac na żarowskim stadionie można przeczytać w nowym wydaniu gazety.

Podajemy także Państwu informacje, czego nie wolno spalać w przydomowych piecach i czym grozi spalanie odpadów.

Burmistrz Leszek Michalak podpisał, jak każdego roku, umowy z Towarzystwem Przyjaciół Chorych "Hospicjum" oraz Żarowskim Stowarzyszeniem "Edukacja" na realizację ważnych zadań. O zadaniach, jakie będą realizowane w ramach podpisanych umów można również przeczytać w nowym numerze gazety.

Na łamach gazety podsumowanie roku przedstawiają także funkcjonariusze policji w Żarowie.

W tym numerze gazety przedstawiamy także wspomnienie zmarłego nie dawno Kazimierza Bordulaka wieloletniego prezesa "TKKF" Chemik.

Miłej lektury!
Redakcja gazety