4 Żarowskie Gry Bez Prądu
(04.02.2019)

Fundacja Inicjatywa B zaprasza do uczestnictwa w bezpłatnych rozgrywkach gier planszowych, karcianych i manualnych.

Miejsce: Żarów (Biały Lokal k/ pizzerii u Daniela - Bar u Marina)
ul. Dworcowa 2A
Data: 8 lutego 2019
Czas: 18:00-21:00

Podczas: 4 Żarowskie gry bez prądu, nie może zabraknąć emocji oraz wielu pozytywnych wrażeń, które na długo zapadną w pamięci uczestników przedsięwzięcia. Biorąc pod uwagę ferie, spodziewamy się rodzinnych-przyjacielskich zespołów lub pojedynczych graczy, którzy z pewnością znajdą coś dla siebie i sprawią, że organizatorzy będą musieli zostać nieco dłużej! Wydarzenie wspiera REBEL.pl!

Repertuar wydarzenia: 4 Żarowskie gry bez prądu jest bardzo ciekawy (poziomy trudności są celowo zróżnicowane) i przeznaczony dla graczy o różnym wieku. Uczestnicy projektu (mali, duzi, młodsi i starsi) będą mogli zagrać w gry planszowe, karciane, a także manualne, które zdobyły liczne nagrody międzynarodowe za fabułę, atrakcyjność, uniwersalność, wykonanie oraz stopień zaawansowania.

Poniżej przedstawiamy listę dostępnych gier wchodzących w skład Game Roomu, wydarzenia 4 Żarowskie gry bez prądu:

• Palce w Pralce

• Dixit

• Story Cubes

• Dobble

• Pandemic: Czas Cthulhu

• Królestwo w budowie

• Colt Express

• Tajniacy

• Small World

• Eksplodujące kotki

• Pory Roku

• World of Tanks: Rush

• Ucieczka: Świątynia zagłady

• Wyścig tytanów

• 7 Cudów Świata

• Splendor

• Jungle Speed

Przed rozpoczęciem 4 edycji Żarowskich gier bez prądu, zapoznaj się z regulaminami gier, które wytłumaczą zasady oraz sprawią, że szybko pokonasz potencjalnych rywali. Instrukcje gier będą dostępne są w formacje PDF na stronie tego wydarzenia, na stronie internetowej http://inicjatywab.pl/ oraz przed rozpoczęciem rozgrywek.

Dodatkowym punktem programu będzie mały pokaz karciany, który wykona Grzegorz Niczyporuk. Karty można używać nie tylko do gry w wojnę czy tysiąca. Zapraszamy na krótką demonstrację tego, co wyszkolona osoba może zrobić z talią kart i jak wpłynąć na wynik rozgrywki.
Ponadto w ramach wydarzenia: 4 Żarowskie gry bez prądu wydrukujemy pionek lub figurkę do gry za pomocą drukarki 3D. Wydruk będzie miał charakter pokazowy.

Szczegóły na: http://inicjatywab.pl/2019/01/21/4-zarowskie-gry-bez-pradu/
Wstęp bezpłatny
Nagrody dla uczestników ufundowała firma:
REBEL.pl

Organizator:
Fundacja Inicjatywa B. Szczególne wsparcie organizacyjne: REBEL.pl oraz Agencja Reklamowa GEOSPACE