Zabawa karnawałowa w Bożanowie
(04.02.2019)

Wspólne zabawy, niespodzianki, konkursy oraz pokaz akrobatyki sportowej w wykonaniu akrobatek z klubu sportowego UKS Acro Club Świdnica. Tradycyjnie Rada Sołecka i sołtys zorganizowali zabawę karnawałową dla najmłodszych mieszkańców wsi.

W tym roku, specjalną niespodzianką dla wszystkich uczestników zabawy przygotowaną przez organizatorów był pokaz akrobatyki zawodniczek z klubu UKS Acro Club Świdnica, które zostały powołane do kadry Polski. - Serdecznie dziękujemy akrobatkom za przedstawiony pokaz. Występ był fantastyczny, wszyscy byliśmy pod wielkim wrażeniem zaprezentowanego układu choreograficznego. Składamy wielkie podziękowania trener klubu Annie Kozieł oraz akrobatkom: Karolinie Kozieł, Roksanie Niedziałkowskiej i Amelii Cieślak. Podziękowania kierujemy również do Gminnego Centrum Kultury i Sportu w Żarowie za udostępnienie maszyny do produkcji popcornu. Dziękujemy także uczestnikom naszej zabawy. Dla wszystkich dzieci przygotowaliśmy atrakcyjne zabawy, konkursy z nagrodami i słodki poczęstunek. Nie brakowało także paczek mikołajkowych, które otrzymały wszystkie dzieci z naszej wsi. Paczki zostały zakupione ze środków funduszu sołeckiego - mówi Agnieszka Mazur sołtys Bożanowa.