Spotkanie w sprawie reaktywacji Miejskiego Koła "PTTK" Żarów
(11.02.2019)

Żarowska Izba Historyczna zaprasza na spotkanie organizacyjne w sprawie reaktywacji Miejskiego Koła "PTTK" Żarów. - W ubiegłym roku narodził się pomysł reaktywacji Miejskiego Koła Polskiego Towarzystwa Turystyczno-Krajoznawczego "PTTK" w Żarowie.

Jego inicjatorem jest pan Bolesław Moryl - wieloletni prezes koła, którego w dziele reaktywacji wspieramy i służymy pomocą. W związku z tym ZAPRASZAMY SERDECZNIE, wszystkich żarowskich "Łazików" i "Żarodreptaków", miłośników turystyki, przyrody oraz zabytków architektury na spotkanie organizacyjne do Żarowskiej Izby Historycznej - mówi Bogdan Mucha z Żarowskiej Izby Historycznej.

Spotkanie zaplanowano na czwartek, 28 lutego o godz. 17:30 w Żarowskiej Izbie Historycznej przy ul. Dworcowej 3.