Ferie zimowe z biblioteką
(13.02.2019)

"Tylko w bibliotece nudzić się nie będziecie" - pod takim hasłem upłynęły tegoroczne ferie zimowe organizowane przez bibliotekę. Bezpłatne zajęcia odbywały się od poniedziałku do piątku w dniach 28 stycznia - 8 lutego od godz. 10.00 do 14.00. Były skierowane dla dzieci w wieku 6-12 lat.

Zajęcia od początku cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem. - Najmłodsi mogli wykazać się kreatywnością podczas zajęć plastycznych, spróbować swoich sił wokalnych podczas karaoke. Nie zabrakło również quizów, zagadek, łamańców językowych, wspólnego oglądania bajek, zabaw zespołowych (kalambury, zbijak, "Jaka to melodia?"). Każdy z uczestników mógł znaleźć coś dla siebie. Pomimo różnorodności zajęć, największym zainteresowaniem cieszyły się gry planszowe. Dzieci były bardzo zaangażowane, chętnie brały udział w zajęciach. Ferie zakończyły się zabawami na życzenie i słodkim poczęstunkiem dla wszystkich uczestników. Bardzo dziękujemy za udział i dobrą zabawę - mówi Marzena Kania z żarowskiej biblioteki.

Oprac. Magdalena Pawlik