Jesteś na > Aktualności Noworoczny mecz piłkarski

Nogi Piłkarzy z piłką
02-01-2019

Noworoczny mecz piłkarski

Piłkarze, działacze i sympatycy piłki nożnej sportowo powitali Nowy Rok. To już tradycja, że na boisku treningowym w Żarowie rozgrywa się noworoczny mecz, gdzie wynik jest sprawą drugorzędną. Liczy się przede wszystkim dobra wspólna zabawa, a przy okazji również aktywność na świeżym powietrzu.

noworoczny mecz piłkarski

Organizatorzy noworocznego meczu – klub sportowy „Zjednoczeni” Żarów przygotowali tradycyjnie dla wszystkich uczestników gorące kiełbaski z grilla.

– Wspólnie z miłośnikami piłki nożnej i sportowcami powitaliśmy Nowy Rok na naszym boisku sportowym. Końcowy rezultat nie był najważniejszy, tylko dobra wspólna zabawa. Zawodnicy pokazali się jak z najlepszej strony, obserwowaliśmy fantastyczne bramki, była wspaniała atmosfera. W przerwie każdy mógł posilić się gorącą kiełbaską prosto z grilla. Pogoda sprzyjała, frekwencja była rekordowa. Po prostu super zabawa. Dziękuję wszystkim sportowcom za udział w tym noworocznym spotkaniu i zapraszam za rok – mówi Norbert Gałązka wiceprezes klubu „Zjednoczeni” Żarów.

Życzenia noworoczne wszystkim sportowcom złożyli burmistrz Leszek Michalak i zastępca burmistrza Grzegorz Osiecki oraz przedstawiciele klubu „Zjednoczeni” Żarów Tomasz Rudnik i Norbert Gałązka.

– Nasi zawodnicy pokazali, że Nowy Rok można uczcić nie tylko szampanem, wystrzałami, ale również dobrą zabawą na boisku sportowym. Jestem pełen podziwu dla sportowców, którzy w takim dniu, po zabawach, znaleźli czas, aby zagrać na boisku mecz. Wszystkim naszym mieszkańcom życzymy, aby to był dobry rok, w którym spełnią się wszystkie marzenia i oczekiwania – życzył burmistrz Leszek Michalak.