Urząd Miejski w Żarowie
woj. dolnośląskie, powiat świdnicki

ul. Zamkowa 2, 58-130 Żarów
Jesteś na > Aktualności Wakacje z Gminnym Centrum Kultury i...

  Aktualności

Grupowe zdjęcie dzieci
22-07-2019

Wakacje z Gminnym Centrum Kultury i Sportu

Letnie warsztaty na czas wakacji dla dzieci oraz młodzieży przygotowali pracownicy Gminnego Centrum Kultury i Sportu w Żarowie. Wśród atrakcji nie brakowało warsztatów kulinarnych, tanecznych, muzycznych, sportowych, sensoplastyki i różnorodnych wycieczek. Tutaj nie było czasu na nudę. Oprócz doskonałych humorów i wyśmienitej zabawy organizatorzy zapewnili drugie śniadanie i napoje.

- Zapraszamy dzieci do udziału w letnich warsztatach przygotowanych przez Gminne Centrum Kultury i Sportu w Żarowie. Nie mamy czasu się nudzić, bowiem w programie jest wiele ciekawych i różnorodnych zajęć. Pierwszy tydzień wakacyjnych warsztatów już minął i cieszył się dużym zainteresowaniem najmłodszych. Na kolejne warsztaty zapraszamy w dniach 29.07-02.08.2019r, gdzie na uczestników czekać będzie również wiele atrakcji. Nie będą to te same zajęcia, będzie za to dużo nowości, ale szczegółów na razie nie będziemy zdradzać. Zapraszamy na wakacje do Gminnego Centrum Kultury i Sportu – mówi Anna Suchodolska zastępca dyrektora GCKiS w Żarowie.

Jedną z wakacyjnych atrakcji przygotowanych przez Gminne Centrum Kultury i Sportu, w ramach letnich warsztatów była także wizyta w siedlimowickim młynie. Właściciele młyna Iwona i Witold Markiewicz udostępnili na czas pobytu dzieci ogród, gdzie odbywały się integracyjne zabawy oraz zajęcia plastyczne. Nie zabrakło także warsztatów oraz zwiedzania zabytkowego młyna. Na wszystkich uczestników czekały gorące kiełbaski z grilla oraz pyszne ciasto upieczone przez panią Iwonę Markiewicz. To była fantastyczna wakacyjna przygoda.

Na zakończenie pierwszego tygodnia warsztatów Gminne Centrum Kultury i Sportu zorganizowało dla uczestników warsztaty plastyczne, wokalne oraz baloniadę. Każdy otrzymał także dyplom ukończenia warsztatów, magiczny talizman oraz własnoręcznie zdobione dzieła sztuki z ceramiki.

Gminne Centrum Kultury i Sportu w Żarowie składa serdeczne podziękowania wszystkim instruktorom i opiekunom: Annie Suchodolskiej, Elżbiecie Kulas, Paulinie Denker-Jarosz oraz Krzysztofowi Dutkiewiczowi.

Magdalena Pawlik