Jesteś na > Aktualności Trwa naprawa awarii oświetlenia na...

latarnie
08-10-2019

Trwa naprawa awarii oświetlenia na terenie miasta

Od kilku dni na odcinku ulicy Armii Krajowej w Żarowie trwa awaria oświetlenia ulicznego.

Awaria kabla oświetleniowego spowodowana jest pracami, które wykonywała firma przy przyjeździe kolejowym na zlecenie PKP. Referat Komunalny Urzędu Miejskiego w Żarowie wystąpił już do PKP z wezwaniem do naprawy i wymiany kabla.

– Podczas prac prowadzonych na zlecenie PKP przy przejeździe kolejowym najprawdopodobniej doszło do uszkodzenia kabla oświetleniowego, dlatego na części odcinka ulicy Armii Krajowej w Żarowie nie świecą lampy. Interweniowaliśmy w tej sprawie do PKP i czekamy na usunięcie awarii. Prosimy o cierpliwość i wyrozumiałość. Będziemy Państwa na bieżąco informować o usunięciu awarii i naprawie oświetlenia - mówi Piotr Weiland z Referatu Komunalnego Urzędu Miejskiego w Żarowie.

Jednocześnie przypominamy, że każdą awarię oświetlenia ulicznego, w tym także kwestie dotyczące wymiany spalonych żarówek, zarówno w mieście, jak i na terenach wsi należy bezpośrednio zgłaszać do Urzędu Miejskiego w Żarowie, do Referatu Komunalnego, nr tel. 74 30 67 347 i 74 30 67 351. Takie zgłoszenie powinno zawierać lokalizację awarii (miejscowość, nazwę ulicy, nr posesji lub nr słupa oświetleniowego). Równocześnie zwracamy się z prośbą o zgłaszanie awarii bezpośrednio do Urzędu, a nie na portalach społecznościowych. Pozwoli to na szybszą reakcję.