Urząd Miejski w Żarowie
woj. dolnośląskie, powiat świdnicki

ul. Zamkowa 2, 58-130 Żarów
Jesteś na > Oświata Kultura i Sport Zdobądź stypendium na naukę we...

  Oświata Kultura i Sport

Stypendium dla 8-klasistów
14-03-2022

Zdobądź stypendium na naukę we Wrocławiu – rekrutacja jeszcze tylko do 31 marca

Tylko do 31 marca uczniowie klas 8 mogą ubiegać się o stypendium na naukę we Wrocławiu – w Liceum Ogólnokształcącym Nr VIII lub Technikum Nr 10 przy Elektronicznych Zakładach Naukowych.
W ramach Stypendium uczeń ma zapewnione przez cały okres nauki w szkole średniej zakwaterowanie w bursie, wyżywienie, kursy językowe, dofinansowanie do wycieczek szkolnych.  Finansowe wsparcie dotyczy także pasji i zainteresowań, które stypendyści i stypendystki rozwijają wraz z zespołem fundacji dzięki pracy metodą tutoringu. Wspólnie spędzają letnie wakacje i zimowe ferie, biorą udział w warsztatach. To fundament oferty stypendialnej.

O stypendium mogą ubiegać się ósmoklasiści z miejscowości do 30 000 mieszkańców, którzy planują naukę w jednej ze szkół średnich współpracujących z Fundacją EFC, a średni miesięczny dochód w ich rodzinie nie przekracza 1550 zł netto na osobę. Jak wygląda proces rekrutacji? Kim są koordynatorzy i koordynatorki programu? O tym wszystkim można przeczytać na stronie www.efc.edu.pl/programy/horyzonty