Urząd Miejski w Żarowie
woj. dolnośląskie, powiat świdnicki

ul. Zamkowa 2, 58-130 Żarów
Jesteś na > Urząd Miejski Numery telefonów wewnętrznych

  Urząd Miejski w Żarowie

Osoba dzwoniąca
02-01-2018

Numery telefonów wewnętrznych

74 30 67 333; fax: 74 30 67 331

 

 

nr wewnętrzny

nr bezpośredni

e-mail

Kierownictwo Urzędu

Leszek Michalak

Burmistrz Miasta

333

74 30 67 333

burmistrz@um.zarow.pl

Przemysław Sikora

Zastępca Burmistrza

333

74 30 67 333

burmistrz@um.zarow.pl

Sylwia Pawlik

Sekretarz gminy

333

74 30 67 333

burmistrz@um.zarow.pl

Sekretariat Burmistrza

Krystyna Czerwińska

Sekretarka

333

74 30 67 333

sekretariat@um.zarow.pl

Referat Gospodarki Komunalnej i Inwestycji

Piotr Weiland

Kierownik referatu

347

74 30 67 347

p.weiland@um.zarow.pl

Wojciech Lesiak

Zastępca Kierownika

366

74 30 67 366

w.lesiak@um.zarow.pl

Monika Pieczonka

Stanowisko ds. przeglądów technicznych i remontów

304

74 30 67 304

m.pieczonka@um.zarow.pl

Agnieszka Gołuch

Stanowisko ds. remontów

383

74 30 67 383

a.goluch@um.zarow.pl

Jadwiga Podolak

Stanowisko ds. dróg

305

74 30 67 305

j.podolak@um.zarow.pl

Michał Działowski

Stanowisko ds. gospodarki komunalnej

351

74 30 67 351

m.dzialowski@um.zarow.pl

Tomasz Kuska

Stanowisko ds. gospodarki komunalnej

334

74 30 67 334

t.kuska@um.zarow.pl

Patrycja Sozańska

Stanowisko ds. ochrony środowiska

321

74 30 67 321

p.sozanska@um.zarow.pl

Referat Nieruchomości, Gospodarki Przestrzennej i Lokalowej

Anna Kołodziej

Kierownik referatu

339

74 30 67 339

nieruchomosci@um.zarow.pl

Waldemar Chodorowski

Stanowisko ds. gospodarki nieruchomościami

301

74 30 67 301

w.chodorowski@um.zarow.pl

Sylwia Niedźwiecka

Stanowisko ds. gospodarki przestrzennej

361

74 30 67 361

s.niedzwiecka@um.zarow.pl

Katarzyna Banasik-Bendlewska

Stanowisko ds. nieruchomości i gospodarki przestrzennej

338

74 30 67 338

 

Anita Juralewicz

Stanowisko ds. wspólnot

348

74 30 67 348

a.juralewicz@um.zarow.pl 

Stanisława Jabłońska

Stanowisko ds. mieszkaniowych

344

74 30 67 344

s.jablonska@um.zarow.pl 

Referat Rozwoju

Agata Piotrowska

Kierownik referatu

337

74 30 67 337

a.piotrowska@um.zarow.pl 

Kamil Nieradka

Stanowisko ds. funduszy zewnętrznych i zamówień publicznych

375

74 30 67 375

k.nieradka@um.zarow.pl

Leszek Buchowski

Stanowisko ds. informatycznych
profil zaufany

307

74 30 67 307

l.buchowski@um.zarow.pl

Marcin Wolfram

Informatyk
profil zaufany

356

74 30 67 356

informatyk@um.zarow.pl

Marta Jarosz

Stanowisko ds. rolnictwa

342

74 30 67 342

m.jarosz@um.zarow.pl

Referat Organizacyjny

Katarzyna Janik

Kierownik referatu

340

74 30 67 340

oswiata@um.zarow.pl

Agnieszka Szykowna

Stanowisko ds. Obsługi Rady Miejskiej i Organizacji Pozarządowych

363

74 30 67 363

a.szykowna@um.zarow.pl

Magdalena Pawlik

Stanowisko ds. informacji i promocji

329

74 30 67 329

m.pawlik@um.zarow.pl

Krystyna Czerwińska

Sekretarka Burmistrza

333

74 30 67 333

sekretariat@um.zarow.pl

Aleksandra Walada-Czajka

Stanowisko ds. oświaty i kultury

359

74 30 67 359

a.walada@um.zarow.pl

Urząd Stanu Cywilnego

Beata Nejman

Kierownik referatu USC

378

74 30 67 378

b.nejman@um.zarow.pl 

Katarzyna Pernach

Zastępca Kierownika USC

368

74 30 67 368

k.pernach@um.zarow.pl 

Maria Kosiorowska

Stanowisko ds. dowodów osobistych

362

74 30 67 362

m.kosiorowska@um.zarow.pl

Biuro Obsługi Klienta

Bożena Krzymińska

Kierownik referatu

332

74 30 67 332

b.krzyminska@um.zarow.pl

Aneta Zakrzewska

Stanowisko ds. administracyjnych

376

74 30 67 376

a.zakrzewska@um.zarow.pl

Katarzyna Michalczyk-Zielińska

Stanowisko ds. administracji i kadr

373

74 30 67 373

k.michalczyk@um.zarow.pl

Alicja Urbanik

Pomoc administracyjna

368

74 30 67 368

 

Ireneusz Zadylak

Kierowca-Goniec

309

74 30 67 309

 

Referat Finansowo-Budżetowy

Renata Dawlewicz

Skarbnik gminy

357

74 30 67 357

skarbnik@um.zarow.pl

Grzegorz Trzebski

Zastępca Skarbnika

345

74 30 67 345

g.trzebski@um.zarow.pl

Agnieszka Łabuz

Stanowisko ds. podatku Vat

300

74 30 67 300

a.labuz@um.zarow.pl

Agnieszka Sozańska

Stanowisko ds. wymiaru podatków

364

74 30 67 364

a.sozanska@um.zarow.pl

Katarzyna Momot

Stanowisko ds. wymiaru podatków

358

74 30 67 358

k.momot@um.zarow.pl

Magdalena Gadzicka

Stanowisko ds. windykacji należności budżetowych

365

74 30 67 365

m.gadzicka@um.zarow.pl 

Joanna Lewicka

Stanowisko ds. opłat i czynszów

327

74 30 67 327

 j.lewicka@um.zarow.pl

Anna Wiercińska

Stanowisko ds. księgowości i rachuby płac

360

74 30 67 360

 a.wiercinska@um.zarow.pl

Izabela Augustyn

Kasjer

355

74 30 67 355

 i.augustyn@um.zarow.pl

Katarzyna Bal

Stanowisko ds. księgowości budżetowej

327

74 30 67 327

k.bal@um.zarow.pl 

Edyta Malesza

Stanowisko ds. księgowości budżetowej

372

74 30 67 372

e.malesza@um.zarow.pl 

Urszula Majcher

Stanowisko ds. księgowości budżetowej

354

74 30 67 354

u.majcher@um.zarow.pl

Stanowiska samodzielne

Michał Domański

Stanowisko ds. wojskowości, obrony cywilnej, bezpieczeństwa i porządku publicznego

367

74 30 67 367

gczk_zarow@um.zarow.pl