Jesteś na > Oświata Kultura i Sport Zabawa karnawałowa w Bożanowie

Oświata Kultura i Sport

Dzieci i dorośli podczas zabawy karnawałowej
04-02-2019

Zabawa karnawałowa w Bożanowie

Wspólne zabawy, niespodzianki, konkursy oraz pokaz akrobatyki sportowej w wykonaniu akrobatek z klubu sportowego UKS Acro Club Świdnica. Tradycyjnie Rada Sołecka i sołtys zorganizowali 26 stycznia 2019 roku zabawę karnawałową dla najmłodszych mieszkańców wsi.

W tym roku, specjalną niespodzianką dla wszystkich uczestników zabawy przygotowaną przez organizatorów był pokaz akrobatyki zawodniczek z klubu UKS Acro Club Świdnica, które zostały powołane do kadry Polski.

Serdecznie dziękujemy akrobatkom za przedstawiony pokaz. Występ był fantastyczny, wszyscy byliśmy pod wielkim wrażeniem zaprezentowanego układu choreograficznego. Składamy wielkie podziękowania trener klubu Annie Kozieł oraz akrobatkom: Karolinie Kozieł, Roksanie Niedziałkowskiej i Amelii Cieślak. Podziękowania kierujemy również do Gminnego Centrum Kultury i Sportu w Żarowie za udostępnienie maszyny do produkcji popcornu. Dziękujemy także uczestnikom naszej zabawy. Dla wszystkich dzieci przygotowaliśmy atrakcyjne zabawy, konkursy z nagrodami i słodki poczęstunek. Nie brakowało także paczek mikołajkowych, które otrzymały wszystkie dzieci z naszej wsi. Paczki zostały zakupione ze środków funduszu sołeckiego – powiedziała Agnieszka Mazur sołtys Bożanowa.