Jesteś na > Oświata Kultura i Sport Dzień Kobiet na żarowskim UTW

Ludzie przy stołach
05-03-2019

Dzień Kobiet na żarowskim UTW

Tradycyjnie, jak każdego roku, panie z żarowskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku świętowały Dzień Kobiet. W piątek, 1 marca słuchacze UTW spotkali się, aby świętować to wyjątkowe święto. Były wspólne rozmowy, występ artystyczny, upominki, kwiaty oraz życzenia.

Wszystkim paniom życzenia składali włodarze gminy Żarów burmistrz Leszek Michalak oraz zastępca burmistrza Grzegorz Osiecki, dyrektor Gminnego Centrum Kultury i Sportu w Żarowie Tomasz Pietrzyk i zastępca dyrektora Anna Suchodolska oraz Helena Słowik dyrektor Szkoły Podstawowej im. Jana Brzechwy w Żarowie. W imieniu Uniwersytetu Trzeciego Wieku życzenia na ręce pań złożyła prezes uczelni Krystyna Markiewicz.

– Cieszę się, że dziś możemy spotkać się w tak dużym gronie i wspólnie świętować Dzień Kobiet. To dla nas wyjątkowy rok, bowiem już niebawem nasza uczelnia świętować będzie dziesięciolecie swojego funkcjonowania. Wszystkim paniom składamy najserdeczniejsze życzenia, dużo zdrowia i uśmiechu na każdy dzień. Niech się spełniają nasze wszystkie marzenia – życzyła Krystyna Markiewicz prezes Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Żarowie.

Każda pani otrzymała słodkie upominki oraz żóltego tulipana. Panowie z Uniwersytetu Trzeciego Wieku także stanęli na wysokości zadania, obdarowując słuchaczki słodkościami.

Z okazji zbliżającego się Dnia Mężczyzny studentki Uniwersytetu Trzeciego Wieku przygotowały również niespodzianki dla panów.