Jesteś na > Inwestycje Nowy prezes Stowarzyszenia LGD...

Inwestycje

Logo Stowarzyszenie Szlakiem Granitu lokalna grupa działania
25-03-2019

Nowy prezes Stowarzyszenia LGD „Szlakiem Granitu”

W piątek, 22 marca podczas Walnego Zebrania Członków Stowarzyszenia z funkcji Prezesa Zarządu został odwołany Pan Andrzej Sukta.

W wyniku przeprowadzonego głosowania nowym Prezesem Zarządu Stowarzyszenia LGD „Szlakiem Granitu” został Pan Krystian Ulbin, dotychczasowy członek Rady LGD.

Krystian Ulbin jest doktorantem Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu. Przez ponad 4 lata pracował w Urzędzie Marszałowskim Województwa Dolnośląskiego, najpierw w Departamencie Rozwoju Regionalnego, a następnie jako Pełnomocnik Marszałka ds. Młodzieży. Obecnie związany z Urzędem Miasta w Wałbrzychu, w którym zajmuje się strategiami rozwoju oraz Wałbrzyskim Klastrem Energetycznym. Od 2013 roku jest prezesem Stowarzyszenia Aktywni Borów – Dzierzków, a od 2015 r. Członkiem Rady LGD.